Par mums

Mēs darbojamies no 2003.gada un piedāvājam klientiem unikālu un personalizētas baltu spēka zīmes ikvienam vispiemērotākajā veidā.

Zīme ir simbolisks tēls, enereģētisks veidojums, kas vibrē noteiktā frekvencē. Visu fizisko un psihisko parādību un procesu pamatā ir visuresoši infomācijas lauki. Informācijas milzīgās plūsmas pastāvīgi cirkulē dabā un sabiedrībā. Zīme ir sava veida zibens, kas prāta telpā rada vienotas apziņas uzplaiksnījumu. Katra zīme kalpo par mūsu prāta un apziņas ietekmēšanas instrumentu.

Mūsu komandas interjera dizainere Inga Skrastiņa gadu garumā studē baltu zīmes un sakrālo ģeometriju, kā arī apgūst to ietekmi uz cilvēku un notikumiem pie garīgajiem skolotājiem. Tas Ingai ļauj zīmēs iestrādāt īpašu spēku un enerģētisku lādiņu, kas savukārt rada vibrācijas un strādā kontekstā ar zīmes īpašnieku.

Mēs piedāvājam izveidot tieši Jums Jūsu izvēlēto baltu spēka zīmi ar enerģētisku vēstījumu un domu vai savienot vairākas zīmes un simbolus un radīt Jums spēcīgu mandalu, kā arī Jūsu mājas vai darba vidē varam iestrādāt baltu spēka zīmes sienu apdarē, tādā veidā veicinot enerģētisko procesu iedarbināšanu.