Galdi ar latvju rakstiem

Šīs mēbeles ir senā un sakrālā apvienojums ar moderno.

Kā zināms, jau mūsu senči spēka zīmes izmantoja dažādos veidos savās mājās: akmenī, kokā cirstas vai ieadītas jostās un zeķēs, kā arī citos veidos, lai dažādi aizsargātu savu saimi un mājvietu. Baltu zīmes kalpo dažādās dzīves situācijās, lai piesaistītu saticību, labklājību, veselību, veiksmi, auglību, un aizsargātu mājas un ģimeni pret ļaunumu. Katra zīme atkarībā no tās simboliskās nozīmes attiecīgi ietekmē apkārtējo vidi.

Mēs piedāvājam gatavus galdus, galda virsmas, kā arī izveidot katram individuālu spēka zīmju mandalu ar enerģētisku un sakrālu vēstījumu, kuru mēs integrēsim Jūsu mājas interjerā.

Galdi ar individuālām spēka zīmēm

Veidojot individuālus projektus, ir iespēja izveidot savas unikālās spēka zīmes, kas radītas tikai Jums. Kā arī galda materiāli tiek pielāgoti Jūsu interjeram. Tā var būt virsma gan apļa, gan kvadrāta, gan elipses formā. Maliņa galdam var būt gan no metāla, gan koka, kā arī tās toni var pielāgot apkārtējai videi.

Cenas galdiem atkarīgas no izmēra un izvēlētajiem materiāliem.

GALDS Austra

Galda virsmā iestrādāta Austras gaismas mandala, kas izplatās un plaukst gan cilvēkā, gan tam apkārt. Tas ir miers, vieglums, gaisma, viedums.

Pārklājot epoksīda sveķus ļoti plānā kārtā, galda virsmā tiek saglabāta gan akmens faktūra, gan cietība, kā arī tiek aiztaisītas visas poras vieglai kopšanai.

Diametrs 60cm, augstums 60cm

Materiāls – Metāls, travertīns, epoksīda sveķi, bērza saplāksnis

Cena galda virsmai 370.00EUR

 

GALDS SAULE

Izmērs 60x60cm, augstums 40cm

Materiāls – ozols, travertīns, epoksīda sveķi, metāls

Cena 360.00EUR

GALDS AUSTRA

Šī galda virsmu rotā gaismas mandala. Tās centrā esošā Saule ir gaisma, kas vairojas un kuplo, apspīdot cilvēka mūžu un tā dzimtu. Ar Austras jeb Saules koku caur mūsu saknēm mēs pieņemam mūsu pagātni, apzinoties un izprotot notikumu un lietu kārtību, izprotot mūsu senčus. Koka stumbrs jeb vidus mums palīdz izprast tagadni – mūs pašus, bet galotne – nākotni un mūsu bērnus. Galotne simbolizē debesis, uz kurām ikviens tiecas, tā savieno mūs ar augšējiem spēkiem, ar kosmosu, kur attīstas mūsu prāts un vairojas zināšanas. Pretējos mandalas sānos iestrādātā Akas zīme ir zināšanu, gudrības un vieduma simbols.

Diametrs 82cm, augstums 75cm

Materiāls – Metāls, travertīns, epoksīda sveķi, bērza saplāksnis

Cena 630.00EUR