Baltu spēka zīmes sienu apdarē

Dekoratīvais sienu apmetums ir viens no risinājumiem, kā padarīt interjeru interesantāku un mājīgāku. Papildinot šo dekorējumu ar spēka zīmēm, mājai tiek piešķirts ne tikai pievilcīgs izskats, bet kaut kas daudz daudz vairāk – tā ir enerģiija, kas tiek sasaistīta ar kosmosu, tā ir enerģija, kas kalpo tās saimniekam. Intuitīvi, katrs no mums spēj sajust, kas mums šeit un tagad ir nepieciešams. Ar zīmēm mēs spējam uzstādīt pareizo frekvenci, ieprogrammēt sevi un vidi sev apkārt.

VIRTUVE

GALERIJA

Virtuves darba zona ir īpaši “jūtīga” vieta. Tās virsma ir pakļauta mitruma un tauku iedarbībai, tāpēc materiāla izvēlei ir jāpiešķir liela uzmanība. Intergrējot Baltu zīmes šajā zonā, tiek izvēlēts dekoratīvās apdares materiāls Travertīns, kas ir izturīgs pret mitrumu (tas ir paredzēts lietošanai gan interjerā, gan eksterjerā), temperatūras maiņu un ir salīdzinoši ciets. Tas izturēs vieglus skrāpējienus. Uzklāšanas procesa beigās materiāls tiek pārklāts ar aizsargkārtu vieglai kopšanai, kuru nepieciešams atjaunot apmēram reizi gadā (to viegli var izdarīt pats un nav nepieciešams meistars).

TRAVERTĪNA apmetums ir dabīgs. Tā sastāvā ir smilts, marmora graudiņi un kaļķakmens. Pateicoties sastāvam, tiek radīta akmens imitācija. Virsma ir izturīga pret temperatūras svārstībām un mitrumu. Materiāls bloķē pelējuma un baktēriju veidošanos. Tam ir zems smakas līmenis un tas ir neuzliesmojošs. Travertīns ir draudzīgs gan cilvēkiem, gan apkārtējai videi.

Materiāls tiek klāts uz sienas virsmas. Zīmju izveidošanas process notiek trīs posmos. Pirmajā – virsma tiek gruntēta un klāts pirmais materiāla slānis. Otrajā- tiek veidota zīme. Un trešajā – materiāls tiek tonēts nepieciešamajā  tonalitātē un pārklāts ar aizsargkārtu.

Paša materiāla uzklāšanas izmaksas ir atkarīgas no faktūras un var būt 40-60Eur/kvadrātmetrā. Savukārt izmaksas Spēka zīmju veidošanai plaknē ir atkarīgas no zīmju daudzuma un raksta intensitātes, bet aptuveni tās ir 100-150EUR/metrā.

Virtuves siena ar Mārtiņa zīmi
Austras koks virtuves darba zonā

KAMĪNS

GALERIJA

Kamīna apdare, Austras koks
Kamīna dekoratīvā apdare ar Austras mandalu pārklāta ar ar sudraba perlamutru

DZĪVOJAMĀ ZONA

GALERIJA

Plakne ar zīmēm ir kā akcents tepā, kas neviļus piesaista uzmanību. Vērojot to, mēs saslēdzamies ar zīmi, ar kosmosu. Kamīns, niša, siena – tā ir mūsu spēka vieta.

Materiāla izvēle dzīvojamās telpās ir daudz lielāka. Var realizēt praktiski jebkuru ieceri – zelts, sudrabs, samts, metāls, akmens – dekoratīvo materiālu iespējas ir ļoti plašas.

Austras koks viesistaba

VANNAS ISTABA

GALERIJA

Dekoratīvais apmetums, kas tiek klāts uz sienām, rada viengabalainības sajūtu, tam nav salaiduma šuvju. Izmantotais materiāls Travertīns ir alternatīva ierastajam risinājumam – flīzēm. Tas ir izturīgs pret mirtumu un temperatūras svārstībām. Tā sastāvā ir smilts, marmora graudiņi un kaļķakmens. Tas bloķē pelējuma un baktēriju veidošanos. Tas ir patīkams un silts uz tausti, kā arī ir dabīgs.
Kā akcents virs vannas tiek veidots Saules pinums. Tā raksta lielumu un formu var piemērot jebkurai telpai.

Izmaksas dekoratīvā apmetuma uzklāšanai kopā ar materiāliem ir 45-65EUR kvadrātmetrā, atkarībā no izvēlētās faktūras. Saules pinuma izveidošanas izmaksas tiek rēķinātas individuāli, sākot no 100EUR kvadrātmetrā.

Vannas istabas apdare ar Travertīnu un Saules pinumu

PIRTS

GALERIJA

Pirts dūmvada apdare
Austras koks, pirts priekštelpa

SIENAS PANEĻI

GALERIJA

Paneļu salikums veido sienu telpiskāku un interesantāku. Zīmes un dekaratīvais apmetums tiek veidots uz finiera vai MDF plāksnēm, kas tiek stiprinātas pie sienas plaknes. To priekšrocība ir viegla instalācija (tiek līmētas ar līmi vai līmlentām pie sienas), nav nepieciešams vairākas dienas veidot rakstu objektā uz vietas, iespējams izgatavot individuālus izmērus un integrēt konkrētajā vidē.

Saules zīmes paneļi
Aizsargzīmju paneļi
Dzīvības zīme guļamistabā